icon

Little Panda Policeman

8.43.00.10 için
Android

5.0

2

Baby Panda'nın polis merkezinde çalışmasına yardım edin

45.6k

Bu uygulamayı oyla

All ages

Little Panda Policeman, en sevdiğiniz bebek pandanın başka bir işte başrol oynadığı bir Babybus oyunudur. Bu kez, Baby Panda'nın polis olarak çalışmalarını yapmasına yardımcı olmalısınız.

Little Panda Policeman'daki oynanış şu şekilde: Polis karakolunda oturup yardıma ihtiyacı olan hayvanlardan telefon bekliyorsunuz. Bir telefon aldığınızda, görevinize bağlı olarak doğru forma giymeniz gerekir. Öyleyse, neyin gerekli olduğuna bağlı olarak, görevi yerine getirmenin zamanı geldi: eğer biri anahtarı kaybettiyse, anahtarı bulmak için bir üçlü eşleştirme bulmacası çözersiniz; biri soyulduysa, hırsızı yakalamak için bir engel parkurunda yolunuzu bulursunuz; ve bunun gibi gün bitene kadar uğraşırsınız.

Diğer Babybus oyunlarında olduğu gibi, Little Panda Policeman da sevimli, renkli ve dinamik grafiklere sahiptir. Aynı zamanda kesinlikle şaşırtıcı bir üretim değeri ve oyunda tamamlamanız gereken çeşitli aktiviteler yer alır.

Little Panda Policeman, şehirdeki en sevimli polis istasyonunu ararken eğlenmek, hayvanlara yardım etmek için muhteşem bir oyun.
Gereksinimler

Android 4.2 ya da üst sürümü gerektirir.

X